Witaj na naszej stronie.
Zapraszamy do obejrzenia naszych prac. Pozdrawiamy, zespół
M&M's Foto.

Referencje

 • Patrycja & Rafał,
  2 września 2017r.

  Jesteście super!! Lepszych fotografów nie mogliśmy sobie wymarzyć! Plan wykonany na 120% (dosłownie 😊). Pełen profesjonalizm, zdjęcia różnorodne, pełne emocji: od romantycznych poprzez śmieszne i dynamiczne. Zdjęcia można oglądać codziennie po kilka razy bo wcale się nie nudzą, tyle się na nich dzieje 😊 Śmiało możemy powiedzieć, że jesteście fotografami dla wymagających 😊 Będziemy polecać 😊 i jeszcze raz DZIĘKUJEMY w imieniu swoim i wszystkich gości.

  Patrycja & Rafał

 • Emilia & Piotr,
  26 sierpnia 2017r.

  Serdecznie polecamy fotografów Mariusza i Rafała 😊 chłopaki są rewelacyjni w swoim fachu. Wyróżnia ich profesjonalne podejście, bardzo dobry kontakt z klientem, ogromna ilość pomysłów oraz niesamowite poświęcenie podczas sesji plenerowej. Wszystkie ich zdjęcia są pełne emocji, wykonane profesjonalnym sprzętem. Panowie nie wytwarzają napiętej atmosfery, wszystko odbywa się na luzie i z humorem, a efekt jest więcej niż w 100% zadowalający. Zdjęcia Mariusza i Rafała nawet wśród znajomych wywołały duży entuzjazm i podziw 😊 Polecamy Emilia i Piotr.

  Emilia & Piotr

 • Kasia & Gerard,
  22 Lipca 2017r.

  Referencje

  Kasia & Gerard

 • Daria & Dariusz,
  4 sierpnia 2016r.

  Mariusz cechuje się pełnym profesjonalizmem, praca z Nim to czysta przyjemność. Ma świetne pomysły, i angażuje się w 100% w to co robi. Sesja zdjęciowa była dla nas wspaniałym przeżyciem a nie ciężką, męcząca pracą. Olbrzymim plusem była luźna atmosfera i spontaniczne pomysły Mariusza 😊 oraz to ze uwzględnił wszystkie nasze sugestie dotyczące zdjęć. Z pełną odpowiedzialnością możemy polecić Mariusza wszystkim poszukującym profesjonalnego fotografa. 😊

  Daria & Dariusz

 • Marta & Maciej,
  6 czerwca 2015r.

  Mariusz to fotograf-ideał. Cierpliwy, wyrozumiały, zaangażowany na każdym etapie współpracy i przede wszystkim kreatywny. Jego zdjęcia są niebanalne i naładowane emocjami. Chyba każdy zgodzi się ze zdaniem, że dzień ślubu kumuluje mnóstwo uczuć i emocji zarówno Pary Młodej jak i ich gości - miłość, radość, wzruszenie... Zdjęcia wykonane przez Mariusza oddają te emocje i pozwalają na nowo poczuć motyle w brzuchu 😊 W swoją pracę wkłada zdobytą wiedzę, umiejętności i przede wszystkim całe serce. Chyba nie ma dla niego ujęć nie do wykonania - jeśli trzeba, będzie się wspinał na ogrodzenie/drzewo, albo położy się na soczystej trawie tuż obok bratków 😊 Wiele osób oglądając zdjęcia z naszego ślubu podkreśla, że zaskakują oryginalnością. Mariusz jest profesjonalistą godnym polecenia.

  Marta & Maciej